Pierwsze Praktyki w Dolinie Brukowej dobiegły końca!

23 sierpnia skończyła się pierwsza tura praktyk w Dolinie Brukowej. podczas pierwszych 2 tygodni studenci mieli czas na zapoznanie się z sposobem działania firmy, mentorami i oczywiście samymi technologiami użytymi w projekcie. Kluczowym elementem była integracja grupy, która pozwoliła aby komunikacja i przepływ wiedzy w grupie były jak najlepsze. Studenci bardzo dobrze ze sobą współpracowali, do tego każdy z nich mógł sprawdzić się w roli tygodniowego lidera i rozwinąć swoje umiejętności miękkie. Regularne wyjścia integracyjne oraz przyjazna atmosfera w biurze pozwoliły zgrać się całemu zespołowi.

Co wpływa na sukces każdego nowego przedsięwzięcia?

W ciągu roku powstaje w Polsce przeszło 300 tys. firm, ale niewiele mniej w tym samym czasie kończy swoją działalność. Nowy pomysł, nowe przedsięwzięcie, entuzjazm, optymizm, ciekawość przed nieznanym, niezależność  i kolejne zera po 1 na koncie bankowym, widziane oczami wyobraźni, przyciągają zwłaszcza młodych ludzi niczym magnes.  Ich odwaga, chęć zawojowania świata i brak doświadczenia mają swoje plusy i minusy.

Najlepsze wtyczki do Chrome według ekspertów TDSOFT

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wam zestawienie naszych ulubionych wtyczek do Chrome. Dlaczego wtyczki? Bo działając z przeglądarkami mogą ułatwić nam życie w wielu aspektach. Istnieje wiele rodzajów wtyczek, między innymi takie, dedykowane developerom. Ich użyteczność potrafi ułatwić życie niejednemu programiście.

Czym jest Innowator Elektrotechniki?

Spółka Innowator Elektrotechniki powstała w celu świadczenia usług na rzecz przedsiębiorców z branży elektrotechnicznej. Firma działa w zakresie podejmowania przez niezależnych przedsiębiorców oraz jednostki badawczo-rozwojowe i instytucje otoczenia biznesu wspólnych przedsięwzięć gospodarczych, badawczo-rozwojowych, wymianie informacji, transferowi wiedzy i technologii, przy wykorzystaniu wspólnej infrastruktury.