Czym jest Innowator Elektrotechniki?

Spółka Innowator Elektrotechniki powstała w celu świadczenia usług na rzecz przedsiębiorców z branży elektrotechnicznej. Firma działa w zakresie podejmowania przez niezależnych przedsiębiorców oraz jednostki badawczo-rozwojowe i instytucje otoczenia biznesu wspólnych przedsięwzięć gospodarczych, badawczo-rozwojowych, wymianie informacji, transferowi wiedzy i technologii, przy wykorzystaniu wspólnej infrastruktury.

Innowator Elektrotechniki dysponuje jedną z największych baz usług rozwojowych, a najwyższej klasy eksperci, doradzą oraz wykonają odpowiednią usługę na wielu płaszczyznach, dla firm na różnych etapach rozwoju. Począwszy od inkubatora czyli wsparcia dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z działalnością, przechodząc przez fundusz akceleracyjny i kończąc na wsparciu biznesowym dla dojrzałych przedsiębiorców. Innowator posiada w swoich szeregach również BBC Fablab, gdzie rozwijane są najnowsze technologie dla startupów oraz galerię sztuki, która promuje młodych artystów.

Od 2017 roku prezesem spółki Innowator Elektrotechniki z ograniczoną odpowiedzialnością jest Michał Zakrzewski. Ekspert w obszarze kreowania optymalnych rozwiązań z zakresu organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem z niemal 15 letnim doświadczeniem w budowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju, tworzenia i zmiany modeli biznesowych. Współautor i koordynator inkubacji kilkudziesięciu podmiotów gospodarczych i przeprowadzenia warsztatów oraz szkoleń dla ponad 300 przedsiębiorstw. Posiada wiedzę i kompetencje wynikające z wieloletniego doświadczenia na stanowiskach kierowniczych oraz kluczowe umiejętności z zakresu zarządzania zespołem potwierdzone pomyślną realizacją wielu projektów wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach Innowatora Elektrotechniki.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://bbc.edu.pl/ oraz pod numerem telefonu: + 48 693 893 989