Wywiad z drużyną Doliny Brukowej w Dzienniku Łódzkim!

Dolina Brukowa zrzesza wciąż rosnącą grupę współdziałających ze sobą firm. Przeczytaj wywiad z Anitą Gromek, Tomaszem Frączakiem i Dariuszem Tarczyńskim!

5 lipca 2019 odbyło się jedno z wydarzeń organizowanych przez Dolinę Brukową — Targi Pracy. To pierwsza tego typu impreza, która miała pomóc studentom w znalezieniu praktyk, stażu czy pierwszej pracy. Sam udział dał uczestnikom wiele możliwości, takich jak poznanie pracodawców czy udział w darmowych prelekcjach i warsztatach. Zacznijmy od początku, czym dokładnie jest Dolina Brukowa? Jak to się stało, że powstała? Właśnie na takie pytania odpowiadał zespół organizacyjny Doliny Brukowej w krótkim wywiadzie dla Dziennika Łódzkiego w składzie widocznym na zdjęciu. (Na zdjęciu od prawej) Dariusz Tarczyński – Prezes Doliny Brukowej, Anita Gromek – Specjalista ds. HR, Tomasz Frączak – Project Manager.  

Czym jest Dolina Brukowa?
Zacznijmy od tego, czym zajmuje się Dolina Brukowa. Jej misją jest wspieranie startupów i promocja szeroko rozumianej przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Dolina Brukowa zrzesza wciąż rosnącą grupę współdziałających ze sobą firm. To zwykłe podmioty, które oparły swoje działanie na pasji i przekuły ją w biznes, a teraz chcą to myślenie zaszczepić w innych przedsiębiorcach. Co mówią o Dolinie jej organizatorzy? Przeczytać pełny wywiad przeprowadzony przez Dziennik Łódzki można pod adresem: https://dzienniklodzki.pl/dolina-brukowa-nowe-miejsce-na-mapie-lodzi/ar/c10-14239473

Skontaktuj się z nami: info@dolinabrukowa.pl